| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-DC-80KW |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | L/C,T/T |
| Doğum yeri | Luoyang, Çin |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 60kW |
| Arayüz Standartları | CCS1/CCS2/CHAdeMO/GB/T |
| Çıktı Akımı | 250A |
| Giriş Voltajı | 380V |
| Kablo Uzunluğu | 5 metre (özelleştirilebilir) |
| IP derecelendirme | IP54 |
| Garanti | 2 yıl |
| Kontrol Seçenekleri | APP Kontrol / RFID Kartı (Farklı) |