| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-DC-65kWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Mevcut Modeller | 60kW/65kWh |
| Pil Kapasitesi | 65kWh |
| Nominal Güç | 60kW |
| Maksimum Çıkış Gücü | 80kW |
| Elektriksel Performans | |
| Çıkış Gerilimi | DC 200V - 750V |
| Çıkış Akımı | 0 - 150A |
| Şarj Giriş Gerilimi | DC Şarj Cihazı / AC380V |
| Soğutma Yöntemi | Sıvı soğutma |
| Kablo Uzunluğu | 7 dakika |
| Çevre ve Güvenlik | |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ 60°C |
| IP Koruma Seviyesi | IP54 |
| Mekanik Parametreler | |
| Boyutlar (U×G×Y) | 577 × 925 × 1050 mm |
| Ağırlık | 840 kilo |
| Uyumluluk ve Kontrol | |
| Şarj Tabancası Standartları | CCS1 / CCS2 / CHAdeMO / GBT / NACS |
| İletişim Protokolü | OCPP 1.6J |
| HMI Operasyonu | 7 inç dokunmatik ekran |
| Şarj Modları | Sabit güç, Sabit miktar, Sabit zaman |
| Özelleştirme | |
| Özelleştirme Desteği | OEM/ODM hizmeti mevcuttur |
![]()
SSS
S: Teslim süreniz ne kadardır?
Şarj gönderileri için bu süre genellikle 3-10 gündür. Stok olmaması durumunda üretim teslim süresi sipariş miktarına göre belirlenir. Yüksek güçlü DC şarj direklerinin genellikle müşterinin teknik parametrelerine göre özelleştirilmesi gerekir.
S: Prototipin özelleştirilmesi ne kadar sürer?
Yığınları şarj etmek için prototip süresi genellikle 7 gündür.
DC şarj noktası için prototip süresi genellikle 15 gündür.
Yüksek güçlü hızlı şarj istasyonu için teknik parametrelerin üretimden önce belirlenmesi gerekir ve prototip süresi genellikle 30 gündür.
S: Hizmet nasıl garanti edilir?
Ürünlerimiz ev tipi ve ticari olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır.
Ev tipi şarj cihazları için standart hizmet sunuyoruz: 1 yıl garanti + uzaktan kurulum ve kullanım kılavuzu + video kurulum eğitimi
Ticari şarj cihazları için yalnızca şarj yığınlarına yönelik standart hizmetler sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda işletme şirketleri için ödeme yazılımı yerleştirme hizmetleri de sağlıyoruz.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
NOT:
1- OEM destekli.
2- Herhangi bir gereksiniminiz varsa, ayrıntılar hakkında konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
3- Sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.
4- Şarj cihazıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
5- Yukarıdakiler yalnızca referans amaçlıdır, nihai fiyat KW şarj cihazı tarafından belirlenir, doğru teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.