| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-AC-3.5kWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Giriş Gerilim Aralığı | 186-236V AC (Standart: 220V AC) |
| Giriş Frekansı | 50/60 Hz |
| Giriş Çalışma Verimliliği | %95 @ 220V giriş; %92 @ 110V giriş |
| Çıkış Gerilimi | 229V (Yüksüz) ~ 216V (Tam Yükte) AC, Standart 220V AC |
| Çıkış Frekansı | 50 Hz |
| Nominal/Tepe Çıkış Gücü | 3500W (Nominal), 7000W (Tepe), 3700W'da aşırı güç koruması |
| Deşarj Dalga Formu | Saf Sinüs Dalgası |
| Çıkış Dalgalanması | <200mV |
| Maksimum Çıkış Akımı | 15A Sabit Akım |
| Aktarım Verimliliği | Ortalama %95 |
| Dahili Koruma | Aşırı akım / Kısa devre / Aşırı yük / Aşırı sıcaklık Otomatik koruma |
![]()
![]()
![]()
SSS
S: Teslimat süreniz ne kadardır?
Şarj gönderileri için bu süre genellikle 3-10 gündür. Stok olmaması durumunda üretim teslim süresi sipariş miktarına göre belirlenir. Yüksek güçlü DC şarj direklerinin genellikle müşterinin teknik parametrelerine göre özelleştirilmesi gerekir.
S: Prototipin özelleştirilmesi ne kadar sürer?
Yığınları şarj etmek için prototip süresi genellikle 7 gündür.
DC şarj noktası için prototip süresi genellikle 15 gündür.
Yüksek güçlü hızlı şarj istasyonu için teknik parametrelerin üretimden önce belirlenmesi gerekir ve prototip süresi genellikle 30 gündür.
S: Hizmet nasıl garanti edilir?
Ürünlerimiz ev tipi ve ticari olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır.
Ev tipi şarj cihazları için standart hizmet sunuyoruz: 1 yıl garanti + uzaktan kurulum ve kullanım kılavuzu + video kurulum eğitimi
Ticari şarj cihazları için yalnızca şarj yığınlarına yönelik standart hizmetler sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda işletme şirketleri için ödeme yazılımı yerleştirme hizmetleri de sağlıyoruz.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
NOT:
1- OEM destekli.
2- Herhangi bir gereksiniminiz varsa, ayrıntılar hakkında konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
3- Sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.
4- Şarj cihazıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
5- Yukarıdakiler yalnızca referans amaçlıdır, nihai fiyat KW şarj cihazı tarafından belirlenir, doğru teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.