| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-AC-3.5kWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Girdi Voltaj Aralığı | 186-236V AC (Standard: 220V AC) |
| Girdi Sıklığı | 50/60Hz |
| Giriş İş Verimliliği | % 95 @ 220V; % 92 @ 110V |
| Çıkış Voltajı | 216-229V AC (Yüksüz~Tam yük, Standart 220V) |
| Çıktı Sıklığı | 50Hz |
| Çıkış Gücü | 3500W, 7000W, 3700W koruma |
| Serbestleme dalga şekli | Saf Sinüs Dalgası |
| Çıktı Ripple | < 200mV |
| Maksimum çıkış akımı | 15A Sabit Akım |
| Aktarım Verimliliği | Ortalama % 95 |
| Dahili Koruma | Aşırı akım / kısa devre / aşırı yük / aşırı sıcaklık otomatik koruma |
![]()
![]()
![]()
Sık Sorulan Sorular
S: Teslimat süreniz ne kadar?
Şarj istasyonları için genellikle 3-10 gün sürer. stok yoksa, üretim süreci sipariş miktarına göre belirlenir.Yüksek güçlü DC şarj istasyonları genellikle müşterinin teknik parametrelerine göre özelleştirilmelidir.
S: Prototipi özelleştirmek ne kadar sürer?
Şarj pilleri için prototip süresi genellikle 7 gündür.
DC şarj noktası için prototip süresi genellikle 15 gündür.
Yüksek güçlü hızlı şarj istasyonu için, teknik parametrelerin üretimden önce belirlenmesi gerekir ve prototip süresi genellikle 30 gündür.
S: Hizmet nasıl garanti edilir?
Ürünlerimiz iki kategoriye ayrılır: ev ve ticari.
Ev şarj cihazları için standart hizmet veriyoruz: 1 yıllık garanti + uzaktan kurulum ve kullanım rehberliği + video kurulum eğitimi
Ticari şarj cihazları için, sadece şarj pilleri için standart hizmetler sunmakla kalmayız, aynı zamanda işletme şirketleri için ödeme yazılımı doklama hizmetleri de sağlıyoruz.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti edersiniz?
Satdığımız şarj istasyonu ürünleri Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçti.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti edersiniz?
Satdığımız şarj istasyonu ürünleri Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçti.
Not:
1- OEM destekliyor.
2- Herhangi bir gereksinim varsa lütfen detayları konuşmak için bizimle iletişime geçin.
3- 24 saat içinde sorunuza cevap vereceğiz.
Şarj cihazı hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
5- Yukarıdaki sadece referans için, son fiyat şarj KW tarafından belirlenir, lütfen doğru teklif almak için bizimle iletişime geçin.