| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-AC-3.5kWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | D/A,D/P,T/T,Western Union |
Entegre Taşınabilir Enerji Depolama | Açık Hava Aktiviteleri ve Elektrik Kesintileri için İdeal
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Menşe Yeri | Luoyang, Çin |
| Sertifikasyon | CE |
| Kapasite | 3,5kWh |
| Ürün Boyutu | 466*230*550mm |
| Ağırlık | 39 kg |
| Çıkış Gerilim Aralığı | Yüksüz 229V, Tam Yükte 216V |
| Vurgula | 1. 51.2V Nominal Gerilim Taşınabilir EV Şarj Cihazı
|
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| AC Çıkış Gerilim Aralığı | 216V (Tam Yükte) ~ 229V (Yüksüz) |
| Nominal/Tepe Çıkış Gücü | Nominal 3500W, Tepe 7000W; 3700W'ın üzerinde koruma tetiklenir |
| Çalışma Verimliliği | Maks. %92 @ 220V |
| Çıkış Akımı | Maks. 15A sabit akım şarjı |
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Ürün Ölçüleri | 466 × 230 × 550 mm |
| Net ağırlığı | 39 kg |
| Brüt Ağırlık (Paketli) | Yaklaşık. 55kg |
![]()
![]()
SSS
S: Teslimat süreniz ne kadardır?
Şarj gönderileri için bu süre genellikle 3-10 gündür. Stok olmaması durumunda üretim teslim süresi sipariş miktarına göre belirlenir. Yüksek güçlü DC şarj direklerinin genellikle müşterinin teknik parametrelerine göre özelleştirilmesi gerekir.
S: Prototipin özelleştirilmesi ne kadar sürer?
Yığınları şarj etmek için prototip süresi genellikle 7 gündür.
DC şarj noktası için prototip süresi genellikle 15 gündür.
Yüksek güçlü hızlı şarj istasyonu için teknik parametrelerin üretimden önce belirlenmesi gerekir ve prototip süresi genellikle 30 gündür.
S: Hizmet nasıl garanti edilir?
Ürünlerimiz ev tipi ve ticari olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır.
Ev tipi şarj cihazları için standart hizmet sunuyoruz: 1 yıl garanti + uzaktan kurulum ve kullanım kılavuzu + video kurulum eğitimi
Ticari şarj cihazları için yalnızca şarj yığınlarına yönelik standart hizmetler sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda işletme şirketleri için ödeme yazılımı yerleştirme hizmetleri de sağlıyoruz.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
S: Ürünlerinizin kalitesini nasıl garanti ediyorsunuz?
Sattığımız şarj sonrası ürünler, Çin'de GB sertifikasını ve AB'de CE sertifikasını geçmiştir. Diğer bazı ülkeler için ilgili sertifikasyonlar devam etmektedir.
NOT:
1- OEM destekli.
2- Herhangi bir gereksiniminiz varsa, ayrıntılar hakkında konuşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
3- Sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.
4- Şarj cihazıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
5- Yukarıdakiler yalnızca referans amaçlıdır, nihai fiyat KW şarj cihazı tarafından belirlenir, doğru teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.