| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-FDC 10KWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
10 kWh'lık büyük bir kapasiteye sahip, sıradan güç bankalarının 30 katı güç sağlıyor.Projectorlar, hoparlörler ve daha fazlası, açık hava hayatınıza tam bir ritüel duygusu getiriyor.
| Doğum yeri | Luoyang, Çin |
| Sertifikasyon | CE |
| Adlık Güç | 10kW |
| Kapasite | 10kWh |
| Ürün Boyutu | 466 × 230 × 550 mm |
| Ağırlık | 39kg |
| Koruma seviyesi | IP55 |
| Çıktı Voltaj Aralığı | Yük yok 229V, tam yük 216V |
| AC Girişi | |
|---|---|
| Girdi voltaj aralığı | 186-236V/AC |
| Gelen sıklık | 50/60Hz |
| LFP parametreleri | |
| Adlık Voltaj | 51.2V |
| Çalışma gerilim aralığı | 48-57.6V |
| Tek Pil Kapasitesi | 15AH |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut | 466 × 230 × 550 mm |
| Net Ağırlık | 39kg |
| Paketlenmiş Ağırlık | Yaklaşık 55kg |