| Marka Adı: | Mckee Charging Cube |
| Model Numarası: | CLF-FDC 3.5KWH |
| Moq: | 1 |
| fiyat: | Negotiate |
| Paketleme Ayrıntıları: | Tahta sandık ambalajı |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Bu 3,5kWh güç bankası, evdeki güçle karşılaştırılabilir stabiliteye sahip 220V saf sinüs dalgası AC çıkışına sahiptir. Pirinç pişiriciler ve indüksiyonlu ocaklar gibi yüksek güçlü cihazlarla mükemmel şekilde çalışır ve dizüstü bilgisayarlar, kameralar ve daha fazlası için güvenli, hızlı şarj sağlar. Elektronik cihazların %99'uyla uyumludur.
| Menşe Yeri | Luoyang, Çin |
| Sertifikasyon | CE |
| Nominal Güç | 3,5kW |
| Kapasite | 3,5kWh |
| Ürün Boyutu | 466 × 230 × 550 mm |
| Ağırlık | 39 kg |
| Koruma Seviyesi | IP55 |
| Çıkış Gerilim Aralığı | Yüksüz 229V, Tam Yükte 216V |
| AC Girişi | |
|---|---|
| Giriş voltajı aralığı | 186-236V/AC |
| Gelen frekans | 50/60 Hz |
| LFP Parametreleri | |
| Nominal Gerilim | 51.2V |
| Çalışma Gerilimi Aralığı | 48-57.6V |
| Tek Pil Kapasitesi | 15AH |
| Fiziksel Özellikler | |
| Boyut | 466 × 230 × 550 mm |
| Net ağırlığı | 39 kg |
| Paketlenmiş Ağırlık | Yaklaşık 55kg |